Papara Hesabımı Unuttum

Papara hesabını unuttum diyenler öncelikle Papara müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamalıdır. Müşteri hizmetleri ile hem mail üzerinden hem de telefon numarasını kullanarak 7/24 iletişime geçmeniz mümkün. Daha sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Papara Hesabımı Unuttum Ne Yapmalıyım

Eğer papara hesabımı unuttum ne yapmalıyım diyorsanız şifrenizi değiştirerek hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Bunun için şifremi unuttum butonuna tıklayın. Bu butona tıkladığınızda e-posta adresinizi yazmanız gerekiyor. Papara sisteminde kayıtlı olan E-posta adresinizi yazdığınızda mail gönderilir. Gelen maile tıklayarak yeni bir şifre belirleyerek hesabınızı açabilirsiniz.

Ancak E-posta adresinizi de hatırlamıyorsanız müşteri hizmetleri ile destek@papara.com mail adresi üzerinden iletişime geçin. Müşteri hizmetlerine 0850 340 0 340 çağrı merkezi üzerinden de erişim sağlamanız mümkündür.

Papara Hesabı Nasıl Açılır?

Papara hesap açma işlemlerinde bulunmak için öncelikle yapmanız gereken şey ana sayfaya erişim sağlamak olacak. Site ana sayfasına Papara.com adresi üzerinden giriş yapılır.

  • Hesap aç butonu ana sayfa üzerinden bulunuyor. Hesap aç sekmesine tıklayan kişilerin karşısına ise hesap açma formu gelir.
  • Hesap açma formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Formda adınız, e-posta adresiniz, soy adınız yer alır. Birde sizden şifre oluşturmanız talep edilir.
  • Bilgileri doldurduktan sonra şifre oluşturup devam butonuna tıklayın. Cep telefonu numaranızı yazın.

Cep telefonuna gelen onay şifresini hesap açma formuna ekleyip üyelik işlemlerini sonlandırın. Bilgilerinizi unutmamak adına şifrenizi ve e-posta adresinizi başka bir yere not etmeyi ihmal etmeyin.

Papara Hesabıma Nasıl Giriş Yapabilirim?

Müşteriler, papara hesaplarına ister mobil üzerinden isterlerse internet bankacılık sistemi üzerinden giriş yapabilir. Giriş işlemleri adına yapmanız gereken şey;

Eğer internet bankacılık sistemi üzerinden giriş yapacaksınız Papara.com adresine tıklayın.

Ardından giriş yap butonuna tıklayın. Kayıt olduğunuz e-posta adresiniz ve şifrenizi yazarak hesabınıza erişim sağlamanız mümkün olacak.

Papara Hesap Bilgilerimi Nasıl Değiştirebilirim?

Şifrenizi ya da e-posta adresinizi değiştirmek istiyorsanız hesap ayaları bölümüne erişim sağlayın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap ayarları kısmından yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Bunun dışında e-posta adresinizi de güncellemeniz mümkündür. Ancak cep telefonu numarası bu bölüm üzerinden değiştirilemiyor. Bunun için Papara müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Papara Hesabımı Unuttum

 

Papara Şifremi Unuttum Nasıl Giriş Yapabilirim?

Papara şifrelerini unutanlar; giriş butonunun alt bölümünde yer alan papara şifremi unuttum butonuna tıklamalı. Sizden e-posta adresiniz istenecek. Kayıtlı olan e-posta adresini yazıp şifrenizi yenilemeniz mümkündür. Şifre yenileme işlemleri adına Papara tarafından e-posta adresinize gönderilen maile tıklamanız yeterli olacak. Ardından yeni şifreniz ile hesabınıza rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Papara Hesabımı Unuttum Nasıl Para Aktarabilirim?

Papara hesabınızı aktif hale getirdikten sonra para yatırabilirsiniz. Bunun için öncelikle papara müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayarak hesap bilgilerinizi öğrenmeniz gerekiyor. Daha sonra Papara hesabınıza yatırım yapmak adına;

  • Para yatır sayfasına tıklayın. Para yatırma kanalları ATM, havaledir.
  • ATM üzerinden yatırım yapacak olanlar en yakın ATM’ye gidip kartsız işlemler bölümü üzerinden Papara hesaplarına yatırım yapabilir.
  • Havale yatırım kanalı ile Papara hesabınıza ne kadar yatırmak istediğinizi, hangi banka hesabınızı kullanacağınızı belirttikten sonra yatırımlarınızı sonlandırın.

Gün içerisinde her iki yöntemle de en çok 15 dakika içerisinde yatırım işlemleri gerçekleşir.

Papara Hesabım Kapandı Ne Yapmalıyım?

Papara hesabımı unuttum değiştiremiyorum ya da Papara hesabım kapandı diyorsanız Papara müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Papara hesabımı unuttum şeklinde taleplerinizi destek@papara mail adresine gönderebilirsiniz.

Leave a Comment